Współpraca gwarantem sukcesu :)

Po rozmowie na temat wyzwania stwierdziliśmy, że otrzymanie statuetki i dyplomu dla naszego Koła z okazji Dnia Wolontariusza na Siemianowickich Barwach Wolontariatu to najlepsze podsumowanie naszych wspólnych działań. Suma kilkunastu, systematycznych akcji przez wiele złożyła się na zauważenie i docenienie w środowisku. Jesteśmy wdzięczni naszym koleżankom i kolegom absolwentom za przetarcie szlaków – będziemy z zapałem kontynuować i rozwijać działalność naszej grupy wolontariatu.
Siłę zespołu zauważyliśmy również w mniejszych codziennych działaniach w tym tygodniu- wspólna gra w siatkówkę (w pojedynkę niemożliwa), dekoracja korytarzy (w pojedynkę możliwa, ale wspólnie bardziej kreatywna), układanie puzzli w pojedynkę możliwe, ale w grupie szybsze i przyjemniejsze).
Wiemy, że ważne jest bycie skutecznym w małych działaniach, żeby osiągać wielkie rzeczy.
Przypomniało nam się również i chcemy podzielić się niesamowitym wspomnieniem naszej akcji z końca października Heaven Wins- która byłaby niemożliwa do zrealizowania bez zaangażowania całej społeczności szkolnej. Poprowadziliśmy wtedy taniec dla wszystkich uczniów naszej szkoły oraz zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie w kształcie serca z przedstawicielami z każdej klasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *