Wyzwanie 9

Czas na podsumowania, czyli mamy dla Was wyzwanie 9!

To już ostatnie wyzwanie, w naszej POLICHROMOWEJ rozgrywce wolontaryjnej! Dlatego chcemy dowiedzieć się od Was jak się Wam z nami grało w tym roku szkolnym, czego ciekawego dowiedzieliście się o wolontariacie i również o sobie, jakie wyzwanie było dla Was najfajniejsze i czy jest coś, co Wam się szczególnie nie podobało i co byście chcieli zmienić w kolejnych edycjach.

Ankieta jest anonimowa, ale z uwagi na to, że jest to wyzwanie, będziecie musieli podać nazwę szkoły/drużyny, z której jesteście. Ankietę wypełniają tylko osoby uczniowskie biorące udział w grze. Ankietę możecie wypełnić oczywiście z pomocą rodziców, starszego rodzeństwa lub opiekunów/-ek!

Liczba punktów: 5 pkt za wypełnienie ankiety przez co najmniej 50% osób z drużyny, dodatkowe 5 pkt. za co najmniej 75% osób z drużyny + 5 pkt. za 100% – czyli łącznie będziecie mogli zdobyć 15 pkt. dla swojej drużyny!

Link do ankiety jest tajny, więc żeby go zdobyć, musicie poprosić o niego osoby opiekujące się Waszą drużyną (znajdą go na mailu i na naszej grupie na Facebooku).

Na realizację wyzwania macie czas do 18.06, tj. niedzieli, do godziny 23.59!

Do dzieła Polichromowicze!

[Nie znaleziono pliku]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *