Szkolne Koło Wolontariatu w Piasku podbija lokalne media.

Po spotkaniu, na którym przeprowadziliśmy “burzę mózgów” nawiązaliśmy kontakt z wytypowanymi mediami, w celu zamieszczenia notatki o działalności naszego wolontariatu. Notatkę zgodziły się umieścić następujące media:
– portal internetowy pless. pl o zasięgu powiatowym ( https://www.pless.pl/edukacja/76789-szkolne-kolo-wolontariatu-z-piasku-bierze-udzial-w-grze-piasek ),
– strona internetowa Piasek24.pl ( https://piasek24.pl/ ) oraz jedno z mediów społecznościowych facebook ( https://www.facebook.com/piasek24pl ) zamieszczające informacje z sołectwa Piasek,
– lokalna gazeta wydawana co dwa tygodnie w wersji papierowej Wieści z Piosku.
Po konsultacjach z resztą załogi Szkolnego Koła Wolontariatu tekst notatki stworzyła wolontariuszka Iga. Korekty dokonały opiekunki Koła i przekazały notatkę do mediów.
Mamy nadzieję, że nasza notatka trafi do jak największego grona mieszkańców Piasku i nie tylko. Dzięki umieszczeniu informacji o naszych działaniach dotrzemy do instytucji lub osób, które potrzebują wsparcia wolontariuszy. A także pozwoli na rozpowszechnienie idei wolontariatu w naszym powiecie i zachęci młodych ludzi do włączenia się w naszą działalność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *