Misja1

Kluby wolontariatu: wiele razy przekonałem się, jak fantastyczne rzeczy robicie! Zbiórki,koncerty, pikniki, murale… Te akcje organizuje zwykle stała grupa wolontariuszy. A gdyby tak zaangażować całą szkołę lub świetlicę?

Oto Wasza pierwsza MISJA 🥳🤩🤩🤩! Włączcie w działania jak największą część swojej społeczności. Uczniów, podopiecznych, tych którzy do tej pory nie myśleli o wolontariacie, może koła zainteresowań, a może nauczycieli/opiekunów i rodziców?

W jakim celu? Ostatni czas był trudny dla nas wszystkich. Razem z Waszą społecznością zróbcie coś na rzecz grup wykluczonych społecznie. Mogą to być dzieciaki z domu dziecka, osoby z doświadczeniem uchodźczym i migracyjnym, seniorzy/-ki, mieszkańcy/-nki domu pomocy społecznej, osoby w kryzysie bezdomności, ale rozejrzyjcie się też wokół siebie – samotność i brak akceptacji znajdziecie wszędzie tam, gdzie brakuje Polichromu.

Do dzieła! Forma akcji: zorganizujcie dowolne wydarzenie, liczymy na Waszą kreatywność!

Termin: do 31.12 do godziny 23:59 (do tego dnia należy zrealizować misję oraz przesłać raport umieszczając go na stronie www.zagrajwwolontariat.pl).

Do zdobycia 50 punktów + 10 punktów dodatkowych (5 pkt. za stworzenie fotorelacji z akcji oraz 5 pkt. za relację na stronie lub w mediach społecznościowych waszej szkoły/świetlicy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *