HEJ! TO MY! :)) – ZSAEIO (Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Bytomiu)

Jesteśmy 8 osobową drużyną :)). W tej drużynie są głównie same dziewczyny:
1. Julia K.- jest osobą pomocną, szczerą i nieśmiałą. Lubi rysować, grać w gry, czytać książki i tańczyć. Interesuje się również cosplay’em.
2. Natalia K. – jest osobą pomocną, życzliwą i nieśmiałą. Interesuje się grą w siatkówkę, kiedyś grała w hokej. Lubi oglądać filmy i grać w gry planszowe oraz “mam nadzieję że podołam nowemu wyzwaniu,,
3. Emilia J. – jest osobą szczerą, pomocną oraz impulsywną. Lubi czytać książki, oglądać filmy (głównie kryminały), tańczyć, układać puzzle i biegać.
4. Kinga G. – jest osobą w spektrum autyzmu. Interesuje się ekologią. Kocha oglądać filmy i robić zdjęcia. ”Cieszę się że podjęłam się nowego wyzwania,,
5. Angelika M. – jest miłą, wrażliwą, kreatywną, szczerą, pomocną i troskliwą osobą oraz uwielbia zwierzęta a jej hobby jest: śpiew, taniec, słuchanie muzyki, rysowanie i malowanie, oglądanie filmów robienie zdjęć oraz spacery.
6. Kasia R. – jest osobą kreatywną i z niczego potrafi zrobić coś ciekawego jest również miła i wrażliwa. Uczy się koreańskiego oraz uwielbia słuchać muzyki i grać w badminktona.
7. Olga M. – jest na przemyśle mody. Działa w harcerstwie i interesuje się sztuką czyta dużo książek i uczestniczy regularnie w wolontariatach.
8.Natalia K. – Interesuje się modą i rysowaniem. Jest miłą życzliwą i pomocną osobą.

Wszyscy się bardzo cieszymy że możemy wziąć udział w grze wolontariackiej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *