Tradycyjnie, jak co roku w ramach aktywnego udziału naszego szkolnego wolontariatu, nasi wolontariusze i wolontariuszki ruszyli na sprzątanie Parku Niedźwiadków w naszym mieście.
W ramach realizacji wyzwania ,, Wolontariat w Praktyce” nasza grupa wolontariuszy i wolontariuszek w składzie 5 osób, udała się do biblioteki „Mediateka” w naszym mieście, aby wesprzeć jej codzienną działalność.