Misja2

Drużyny Polichromu!! Tak Trzymać!!

Mamy nadzieję, że zregenerowaliście siły i wróciliście ze zdwojoną siłą by zacząć planować kolejną misję!💓🤩💪

Przed Wami misja numer 2!💓💓💓💪💪🫶👊

W dzisiejszych czasach często spotykamy się z mową nienawiści, szczególnie w sieci. Hejt to negatywne zjawisko społeczne mogące przybierać różne formy. To nie tylko słowa, ale także memy, zmodyfikowane nagrania czy zdjęcia, prześmiewcze określenia czy rysunki. Hejt wpływa bardzo destruktywnie na nasze poczucie własnej wartości. Głównym celem WASZEJ misji jest uświadomienie swoich rówieśników o groźnych skutkach fali hejtu w Internecie, a także tym jak możemy sobie radzić z tym zjawiskiem społecznym. Powiedzmy wspólnie stop hejtowi!  

#POLICHROMNIEHEJTUJE

Forma akcji: przygotujcie performance, przedstawienie albo flashmoba, w którym pokażecie jak możecie reagować na hejt, jak możecie się jemu przeciwstawić. Nagrajcie krótki filmik (max 1 min, pionowe ustawienie aparatu) i prześlijcie nam go przez portal wetransfer. Nie zapomnijcie dodać go także na Facebooka Waszej szkoły/grupy z #polichromniehejtuje!

Termin akcji: do 4 kwietnia 2023 r. (do tego dnia należy zrealizować misję oraz przesłać raport wraz z linkiem do materiału video umieszczając go na stronie www.zagrajwwolontariat.pl)

Do zdobycia: 40 punktów + 10 punktów dodatkowych (za zaproszenie nas do udziału w Waszym wydarzeniu – tylko pamiętajcie poinformować nas co najmniej 2 tygodnie przed akcją)

Żeby zarezerwować termin działania, kliknijcie link i wybierzcie odpowiednią datę: https://calendly.com/wolontariatkatowice/udzial-w-misji-w-twojej-szkole

Obserwujcie nas na bieżąco, bo będzie kolejne wyzwanie związane z tą misją!! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *